Hledat

Lezecké závody a akce 2020

SINGING ROCK podporuje řadu závodů a outdoorových akcí konaných pro lezeckou i nelezeckou veřejnost. Letošní rok je poznamenán koronavirovou pandemií, kvůli které byla většina událostí zrušena. Upřímně doufáme, že se situace brzy vrátí do normálu. Níže je výběr z akcí, které jsme tento rok podpořili:

KalamárKAP 2020

Aktualizace z 24. 9.: KalamárKAP je z důvodu nepříznivé předpovědi počasí posunut o týden na 3. října. Pro případné další změny sledujte web Kalamárky...
I letos se koná KalamárKAP. Závody v krátkém běhu a dlouhém lezení v lezecké oblasti Kalamárka u města Detva (SK) se tento rok odehrají v sobotu 26. září. Těšit se tradičně můžete na podzimní lezení, trochu běhu, oheň, pivo, guláš, muziku nebo večerní tombolu. Další info a harmonogram akce najdete na www.kalamarka.sk.

142357

HandiCamp

HandiCamp XIV., akce určená především (ale nejen) lezcům se zdravotním postižením, se uskutečnila na Rabštejně o víkendu 18. - 20. září 2020.

141650

Mistrovství ČR v lezení na obtížnost do 14 let

Český pohár a Mistrovství ČR v lezení na obtížnost U14 hostilo zlínské lezecké centrum Vertikon-Singing Rock v sobotu 12. září 2020. Nemohli jste být u toho, nebo si chcete připomenout, jaké to bylo? Podívejte se na aftermovie, které vám přiblíží závodní atmosféru Vertikonu.


Mezinárodní horolezecký filmový festival

Tradičně podporujeme Fesťák, čili Mezinárodní horolezecký filmový festival v Teplicích nad metují, který se letos uskutečnil ve dnech 27.-30. srpna. I tentokrát jsme také připravili osvědčený a oblíbený doprovodný program.

142356

Tatry Boulder Blast

Mrkněte na video ohlédnutí za letošním outdoorovým závodem v boulderingu Singing Rock Tatry Boulder Blast 2020, který proběhl v rámci 96. THT JAMES v sobotu 15. srpna na Popradském plese. Jak to všechno proběhlo a kdo vyhrál, se dočtete v článku na webu SHS JAMES. Gratulujeme vítězům! Dovi budúci rok!


HANGAR MASTERS

Na začátku roku jsme podpořili závody v boulderingu HANGAR MASTERS, které se odehrály v sobotu 15. února v brněnském Hangáru. Vítězem se stal Martin Stráník.


V minulých letech jsme podpořili: závody 2019, závody 2018, závody 2017