Hledat

HandiCamp 2020

141650Podívejte se, jak vypadal letošní HandiCamp, který proběhl v krásném prostředí jesenického Rabštejna. Lezení, přemostění, slanění, pohoda u ohně i v Konírně, testování Singing Rock novinek na příští rok a všudypřítomná pohoda...

Na jaře 2021 doufejme opět na shledanou ve skalách!


HandiCamp XIV (2020)

POZVÁNKA:


SINGING ROCK vás společně s dalšími partnery zve na 14. HandiCamp - víkendovou lezeckou akci určenou především (ale nejen) lezcům a horolezcům se zdravotním postižením. Místem letošního HandiCampu bude vyzkoušená a již osvědčená lezecká oblast Rabštejn v Jeseníkách.

TERMÍN: 18. - 20. 9. 2020, akce se koná za každého lezitelného počasí. V případě opravdu hnusného počasí bude zvolen náhradní termín (nebo bude akce zrušena).

SRAZ: v pátek 18. 9. 2019 do 19:00 hod. na Horské chatě Rabštejn.

DOPRAVA: individuální - auto, vlak, autobus (pro předem avizované zajistíme povolenky k vjezdu autem až na chatu - omezený počet)

UBYTOVÁNÍ: horská chata Rabštejn, turistická chatka, ve stanu.  Ubytování si účastnici zajišťují a hradí sami.

STRAVA: vlastní zásoby a kulinářské umění, restaurace, táborák. Pro předem přihlášené bude zajištěna sobotní společná večeře.

VÝSTROJ A VÝZBROJ:

  • sportovní oblečení a obuv do každého počasí - není špatného počasí, jen špatné oblečení!
  • lezecká výbava - kdo má vlastní, vezme si s sebou, jinak budou k dispozici k zapůjčení úvazky, helmy, lana, jistící prostředky ad.

PROGRAM:


PÁTEK: Sraz všech účastníků ve stylové horské chatě Rabštejn v 19:00hod., seznámení s programem, představení organizátorů a celé oblasti Rabštejn jako terénu k lezení, seznámení se, kurz znakového jazyka, volný večer.

SOBOTA: Dopoledne přesun ke skalám, zde lezení, slanění, výstup po laně a další lanové aktivity. Metodika pod zkušenými vůdci UIAGM. Při návratu ze skal posezení v hospůdce, společná večeře, hodnocení dne, test znakového jazyka.

NEDĚLE: Dopoledne přesun ke skalám trénink těžkých cest, lezení, nácvik záchrany zraněného - odříznutí z lana. Ukončení a odjezd domů dle dohody.

V případě mokrých skal, alternativní program - lanové techniky na zemi i na stromech. Změna programu vyhrazena. Plakát ke stažení.

PŘIHLÁŠKY: Honza Zámečník honza@singingrock.cz

Na setkání s vámi se těší SINGING ROCK Team a spol.

HandiCamp XIII (2019)

Další novinky

Veselé Vánoce a šťastný nový rok

Veselé Vánoce a šťastný nový rok

Rok 2020 pro málokoho proběhl podle jeho představ. Ať je nový rok 2021 lepší, zdravější a klidnější!

Martin Stráník, Senzace 9a

Martin Stráník, Senzace 9a

Martin Stráník na začátku října 2020 na Krkavce zopakoval cestu Senzace 9a od Adama Ondry. Mrkněte na video z přelezu...