Hledat

To jsme my v Singing Rocku

Pro většinu z nás, co pracujeme v Singing Rocku, je benefitem k nezaplacení skvělá parta lidí, která vytváří tu pravou Singáčskou kulturu. Vybavení do vertikálního světa vyvíjíme a vyrábíme tak, jako by to bylo pro nás. Většina výroby je ruční práce, a tak nám projdou rukama tisíce výrobků a polotovarů. Za 30 let fungovaní firmy se vystřídalo u strojů i počítačů mnoho lidí, ale někteří z nich jsou tady skoro od začátku. Rádi ti blíže představíme, některé z naší Singáčské party, bez kterých by tvůj sedák, karabina nebo cepín nespatřily světlo světa.

Podívej se na vybraných 25 kousků. Rozklikni si je a dozvíš se víc. V Singing Rocku je nás samozřejmě mnohem víc, další kolegy a parťáky ti představíme někdy příště...

Tonda Kuzmanič k nám přišel před pěti lety z firmy vyrábějící elektrovodiče. O mačkách si myslel, že jsou to kočky importované ze Slovenska, a kovací lis neviděl ani z rychlíku :)

167032Radka a Petra Kočárkovy. „Radúza“ je v SINGING ROCKu známá jako spolehlivá, usměvavá síla, která je vždy ochotná pomoci. Petra je velká sportovkyně, její šicí stroj postupem času metamorfoval na věšák na medaile ze Spartan race :))

167034Veronika Hajná: „Nejvíc mě baví šít složitější, vymazlené arboristické sedáky Arbo Master. Každý měsíc mi projde pod rukama cca 60 kusů a to od prvního pevnostního entlu až po poslední rýgl!“

167205Tomáš Řehák: „V SR sloužím sedmý léto jako mechanik, moje největší záliba jsou moto veteráni.“

167204Blanka Havrdová: „Jsem předačka na šicí dílně, dovednostmi taková specialistka. Dost času trávím výrobou vzorků nebo problematických výrobků.“

167206Iveta Hélová je s námi už 18. let a za tu dobu jí prošlo pod rukama všelicos. Dnes je její nejčastější prací lisování steel lanyardů.

167520Milan Koncoš díky svým dlouhým blond vlasům a obličeji věčně černému od grafitu připomíná padlého rockového anděla, což dobře souzní s jeho muzikantskou a múzickou duší.

167522Petra Hásová je desátým rokem srdce i hlava naší kompletace kovovýroby. Neúprosný pracant, jen málokdo zvládá její tempo!

167524Tomáš Lukášek: V SR jsem zakotvil před patnácti lety. Jsem na výstupní kontrole karabin, přileb a dalších výrobků. Zní to jako nemožný, ale zkontroloval jsem jich už přes 7 000 000 kusů!

167865Eva Čurdová na pozici mistrové v šicí dílně v Poniklé tmelí dohromady celý kolektiv a kdyby byla Olympiáda v šití, její tým by jistě exceloval.

167867Lenka Chlupáčová: V SR jsem začínala před 26 lety jako brigádnice o prázdninách a za honorář jsem si tehdy koupila svoje první horský kolo!

167871Blanka Stěhulová v SR pracuje už 30 let a jsou za ní tisíce výrobků. Pro svoje zkušenosti a pečlivost je respektovaná a vážená.

167873Šárka Sůvová nastoupila do SR hned po vyučení v oboru šička, takže dnes je s námi už patnáctým rokem. Postupně přestoupila na oddělení kompletace, kde využívá svoje bohaté zkušenosti.

168446Petr Medek si za 28 let v SR zažil na vlastní kůži celou evoluci firmy, přičemž profesně procházel takovou „filmovou“ cestou: od dělníka po vedoucího výroby.

168448Lubomír Mahdal je náš nový mistr výroby lezeckého hardwaru v Sudkově, přidal se k nám v minulém roce.

168444Našeho vývojáře Míru Matějce můžeš znát ze skal, je to lezecký fanatik!

168828Martin Horák v Singáči pracuje už tak dlouho, že si ani nepamatujeme jak. Je naším nejzkušenějším vývojářem.

168830Lumír Fajkoš je náš obchoďák. Nabízí a prodává věci, které ve skalách sám používá.

168832Honza Zámečník: Nejvíc mě baví, když se nám povede opravdu super produkt, který podpoříme i pěkným marketingem, a přijdou nám na něj skvělé odezvy.

168834Kairat Rachmetov, další z vývojářů, má skalní lezení zabudované v pohybech, v gestech, v očích, v DNA.

169203Jarda Keprt, vedoucí kovovýroby. Srdečný, dobře naladěný profík, strojař a zároveň ekonom s širokým rozhledem a smyslem pro drsný jesenický humor.

169205Artsiom Hasiankou, náš obchodní ředitel. Nevěnuje se jen číslům, ale řeší spoustu věcí okolo.

169207Jirka Hrdina, pan ředitel! Pod jeho vedením Singáč žije, roste a kvete už mnoho let.

169209V tomto výběru ti představujeme jen některé z nás. Jsou to zástupci lidí napříč profesemi, kteří vymýšlejí, vyrábějí nebo prodávají lezecké vybavení pro tvůj sport, práci a zábavu. V Singáči je mnoho dalších, kteří se podílejí na jeho chodu a produkci. To, že tu nejsou zmíněni neznamená, že by jejich práce byla méně důležitá. Ba naopak, fungování Singing Rocku závisí na každém jednotlivci. Další z našich řad ti ukážeme někdy v budoucnu ;)