Hledat

To jsme my v Singing Rocku

Pro většinu z nás, co pracujeme v Singing Rocku, je benefitem k nezaplacení skvělá parta lidí, která vytváří tu pravou Singáčskou kulturu. Vybavení do vertikálního světa vyvíjíme a vyrábíme tak, jako by to bylo pro nás. Většina výroby je ruční práce, a tak nám projdou rukama tisíce výrobků a polotovarů. Za 30 let fungovaní firmy se vystřídalo u strojů i počítačů mnoho lidí, ale někteří z nich jsou tady skoro od začátku. Rádi Ti blíže představíme, některé z naší Singáčské party, bez kterých by Tvůj sedák, karabina nebo cepín nespatřily světlo světa.

Máme tu první dvě trojice. Rozklikni si je a dozvíš se víc.

Tonda Kuzmanič k nám přišel před pěti lety z firmy vyrábějící elektrovodiče. O mačkách si myslel, že jsou to kočky importované ze Slovenska, a kovací lis neviděl ani z rychlíku :)

167032Radka a Petra Kočárkovy. „Radúza“ je v SINGING ROCKu známá jako spolehlivá, usměvavá síla, která je vždy ochotná pomoci. Petra je velká sportovkyně, její šicí stroj postupem času metamorfoval na věšák na medaile ze Spartan race :))

167034Veronika Hajná: „Nejvíc mě baví šít složitější, vymazlené arboristické sedáky Arbo Master. Každý měsíc mi projde pod rukama cca 60 kusů a to od prvního pevnostního entlu až po poslední rýgl!“

167205Tomáš Řehák: „V SR sloužím sedmý léto jako mechanik, moje největší záliba jsou moto veteráni.“

167204Blanka Havrdová: „Jsem předačka na šicí dílně, dovednostmi taková specialistka. Dost času trávím výrobou vzorků nebo problematických výrobků.“

167206

To jsme my v Singing Rocku