Lezecké závody 2019

SINGING ROCK podporuje řadu závodů a outdoorových akcí konaných pro lezeckou i nelezeckou veřejnost. Přijďte si zazávodit, nebo podpořit svou lezeckou hvězdu, a možná si odnesete i jednu z cen věnovaných do závodu.


136418Adrenalin Challenge

3 akce 2 dny 1 síla adrenalinu. Lezení na via ferratě, traverz přes kaňon Labe, slaňování ze zámku, skok z mostu a další disciplíny - to je Adrenalin Challenge v Děčíně. Letošní ročník se uskuteční ve dnech 11. a 12. května 2019. Podrobné informace a on-line registraci najdete na webu adrenalinchallenge.cz, aktuality sledujte na Facebooku.

136419Majstrovstvá SR v boulderingu

V sobotu 13. apríla 2019 sa v Lanovom centre v Prešove uskutočnia otvorené Majstrovstvá Slovenska v boulderingu. Pre lezcov zďaleka je možnosť vyspať sa za symbolický poplatok 1 EUR zo soboty na nedeľu priamo v bouldrovke vo vlastných spacákoch (vopred napíšte na outdoorpark@outdoorpark.sk). Propozície a registrácia na bouldrovka.outdoorpark.sk.

136181Holé spáry 2019

SINGING ROCK vás zve na vytrvalostní závody ve spárovém lezení, které se uskuteční na Lezecké stěně Holešovice (Praha 7) v sobotu 23. února 2019. Zalezou si jak zkušení spáraři, tak začátečníci a nadšenci. Prezence od 8:30, start lezení v 10:00. Večer after party s možností přespat do neděle ve vlastním spacáku. Další info na webu obrworks.cz.

136257Vírský cepín

Tradiční ledolezecké závody na rychlost se ve Víru uskuteční v sobotu 16. února 2019. Vzhledem k tomu, že byly zrušeny závody v Liberci, které se měly konat týden po Cepínu, je akce ve víru také Mistrovstvím ČR. Počasí je i tento rok napínavé, ale společně s organizátory věříme, že vše opět dobře dopadne. Sledujte ledovastenavir.cz.  • závody, které jsme podpořili v předchozích letech