Lezecké závody 2019

SINGING ROCK podporuje řadu závodů a outdoorových akcí konaných pro lezeckou i nelezeckou veřejnost. Přijďte si zazávodit, nebo podpořit svou lezeckou hvězdu, a možná si odnesete i jednu z cen věnovaných do závodu.


136844Haimaom Boulder Cup 2019

V sobotu 1. června 2019 se v Olomouci uskuteční bouldrové závody, které mají za cíl podpořit dobrou věc. Haimaom Boulder Cup chce upozornit na problematiku dárcovství periferních kmenových buněk a transplantaci kostní dřeně u vážně nemocných hematologických pacientů. Část výdělku z akce bude věnována ve prospěch nadace Haimaom. Vše o akci se dozvíte na webu haimaomcup.cz.

136841Májový Open

V neděli 19. května  2019 se na venkovní umělé horolezecké stěně DDM Stříbro uskuteční Májový Open - velká cena SINGING ROCK, další ze závodů 13. ročníku „Rock Point Překližka cupu". Jedná se o závod v lezení na obtížnost určený pro děti ve věku od 6 do 14 let, který proběhne podle běžných pravidel pro sportovní lezení. Podrobnosti na preklizkacup.cz.

136832Festival Nadzemí

SINGING ROCK vás zve na outdoorový Festival Nadzemí 2019, který se uskuteční v sobotu 18. května 2019 ve Sloupu v Moravském Krase. V rámci festivalu proběhne osmihodinový lezecký závod dvojic Krasák. Soutěžit se bude ve třech kategoriích muži, ženy a smíšené. Cílem bude získat co nejvíce obtížnostních bodů, oceněna ale bude i nejtěžší vylezená cesta. Všechny podrobnosti najdete na nadzemi.cz.

136418Adrenalin Challenge

3 akce 2 dny 1 síla adrenalinu. Lezení na via ferratě, traverz přes kaňon Labe, slaňování ze zámku, skok z mostu a další disciplíny - to je Adrenalin Challenge v Děčíně. Letošní ročník se uskuteční ve dnech 11. a 12. května 2019. Podrobné informace a on-line registraci najdete na webu adrenalinchallenge.cz, aktuality sledujte na Facebooku.

 

136830ČP v lezení na obtížnost

V sobotu 27. dubna se bude v Ostravě závodit v obtížnosti. Lezecká stěna Tendon Hlubina bude hostit další kolo Českého poháru, které je zároveň nominačním závodem do reperezentace. Registrace začíná v 8:00, předlezení je plánováno na 9:15 a start všech kategorií bude v 9:40. Podrobný harmonogram a další info najdete v propozicích ČHS. Neváhejte a přijďte změřit síly nebo zafandit.

136419Majstrovstvá SR v boulderingu

V sobotu 13. apríla 2019 sa v Lanovom centre v Prešove uskutočnia otvorené Majstrovstvá Slovenska v boulderingu. Pre lezcov zďaleka je možnosť vyspať sa za symbolický poplatok 1 EUR zo soboty na nedeľu priamo v bouldrovke vo vlastných spacákoch (vopred napíšte na outdoorpark@outdoorpark.sk). Propozície a registrácia na bouldrovka.outdoorpark.sk.

136181Holé spáry 2019

SINGING ROCK vás zve na vytrvalostní závody ve spárovém lezení, které se uskuteční na Lezecké stěně Holešovice (Praha 7) v sobotu 23. února 2019. Zalezou si jak zkušení spáraři, tak začátečníci a nadšenci. Prezence od 8:30, start lezení v 10:00. Večer after party s možností přespat do neděle ve vlastním spacáku. Další info na webu obrworks.cz.

136257Vírský cepín

Tradiční ledolezecké závody na rychlost se ve Víru uskuteční v sobotu 16. února 2019. Vzhledem k tomu, že byly zrušeny závody v Liberci, které se měly konat týden po Cepínu, je akce ve víru také Mistrovstvím ČR. Počasí je i tento rok napínavé, ale společně s organizátory věříme, že vše opět dobře dopadne. Sledujte ledovastenavir.cz.  • závody, které jsme podpořili v předchozích letech