Hledat
ALTILISSE

Zábradlí, jakožto kolektivní ochrana, je nejpoužívanějším systémem ochrany proti pádu pro vysoce frekventovaná místa. Je navrženo jako ochranná bariéra a umožňuje bezpečný přístup k určitému bodu, chrání uživatele před riziky při práci ve výškách a označuje nebezpečná místa. Může být instalováno podél střechy nebo kolem průmyslových strojů, umožňuje snadný přístup bez použití jakéhokoli osobního ochranného vybavení (OOP) proti pádu z výšky a zajišťuje bezpečnost pracovníků při údržbě nebo jiných pracích.
Zábradlí ALTILISSE představuje sofistikovanou řada produktů, která nabízí řadu možností s ohledem na konkrétní architektonická, technická nebo estetická omezení. Instalace je možná bez nutnosti vrtání nebo zasahování do střešního pláště. Samonosné mobilní zábradlí nabízíme v nejrůznějších variantách, a to i sklopné nebo s možností uchycení na atiku či jiné podklady.

 • Všestrannost
  Lze instalovat na různé druhy střech.
 • Bez poškození střešního pláště
  Instalace bez nutnosti zasahovat do střešního pláště.
 • Kvalitní materiál
  Vyrobeno z hliníku.
 • Skvělý design
  Ergonomické komponenty a povrchová úprava vyhoví i nejnáročnějším požadavkům.

UKÁZKY REALIZACÍ

Video

Ke stažení

katalogový list PDF - 2,7 MB
Aktivity ve výškách jako je horolezectví, jeskyňářství, slaňování, skialpinismus, záchranářské a výškové práce jsou nebezpečné aktivity, při kterých jsou možná zranění i smrt. Před použitím tohoto výrobku je nezbytné:
důkladně pročíst a pochopit návod k použitíseznámit se s možnostmi a omezeními tohoto výrobkuznát odpovídající způsoby jištění a metodiky použití výrobku (případně absolvovat odborné školení)znát a akceptovat riziko spojené s prováděnou činností
V případě neporozumění návodu k použití nebo problému s použitím kontaktujte SINGING ROCK.