Hledat

Výstupy roku 2022

V pátek 25. 8. 2023 byly na Mezinárodním horolezeckém filmovém festivalu v Teplicích vyhlášeny🏆 Výstupy roku ČHS 2022. I v letošním roce mezi oceněnými zazářil Singing Rock tým.

172368

Martin Stráník získal Čestné uznání v kategorii bouldering za Bulbasaur 8C (Česká republika, Hornosvatecká vrchovina, Sklapsko)

Lucie Hrozová získala Čestné uznání v kategorii bouldering za Prehistorik 8B/B+ (Česká republika, Labák)

A Lumír Fajkoš, náš kolega obchoďák, získal Čestné uznání v kategorii tradiční lezení za jištěné sólo cesty Katarzia 10- na Voliu vežu ve Vysokých Tatrách.

172369

Pepovi Šindelovi se dostalo Zvláštního uznání za cestu Chiroptera 9a+ (Slovensko, Súľov). Jedná se o druhé opakování cesty, první český přelez a přelez cesty obtížnosti  9a+ druhým nejmladším lezcem v historii vůbec.

Přehled dalších oceněných najdeš na webu Českého horolezeckého svazu.

Gratulace, dobrá práce 👍

Další novinky

Martin Stráník, z boulderů na písek

Martin Stráník, z boulderů na písek

Jestli sleduješ Martina, tak ti určitě neuniklo jeho tažení na českém písku. Vloni toho Martin posekal požehnaně a ani letos nezahálí. Přelezy, které přidal toto jaro, jen potvrzují jeho zápal.

Nová generace sportovních sedáků je tu

Nová generace sportovních sedáků je tu

Přichází nová generace sportovních sedáků. Zajímá tě, co přináší nového? Přečti si rozhovor s naším specialistou na lezecké úvazky Mírou Matějcem, který je navrhl a vyvinul.