Foto soutěž - SINGING ROCK vybavení v akci

127542SINGING ROCK je lezení - jak ve skalách a horách, tak při práci ve výškách. Ať už ve městě nebo v přírodě, vybavení od Singing Rocku je vaším společníkem na lezeckých cestách už 25 let. A k tomuto výročí jsme se rozhodli vyhlásit novou foto soutěž s tématem SINGING ROCK vybavení v akci.

Popusťte uzdu své fantazii a svým fotoaparátem, mobilem či jiným zařízením, originálním a akčním způsobem zachyťte SINGING ROCK vybavení v akci. Nezáleží úplně na fotografickém umění či vybavení, ale hlavně na vašem nápadu a originalitě. Zapojte hlavu, své fotografické umění a vyhrajte ceny dle vlastního výběru. Celkově soutěžíme o vybavení od Singing Rocku v hodnotě přes 16 000,- Kč (600 €).Předmět soutěže:

 • Fotografie originálně/akčně ztvárňující vybavení SINGING ROCK při praktickém použití.

Podmínky soutěže:

 • Fotografie musí obsahovat vybavení (výrobky) SINGING ROCK a musí vkusně a nápaditě reprezentovat SINGING ROCK. Vyhlašovatel si vyhrazuje právo vyloučit ze soutěže takové návrhy, které uzná za nevhodné.
 • V případě záběru lidí přepokládáme, že má autor fotografie svolení k prezentaci od fotografované osoby. SINGING ROCK nenese odpovědnost za případy, kdy tomu tak nebude.

Zapojení fotografie do soutěže:

 • Do soutěže budou zařazeny vaše fotografie, které zveřejníte na Facebooku nebo Instagramu. Při vkládání fotky stačí jen zmínit SINGING ROCK a připojit výroční hashtag #singingrock25:
  na Facebooku u fotky zmiňte uživatele @singingrock.page a hashtag #singingrock25
  na Instagramu u fotky zmiňte uživatele @singingrock_official a hashtag #singingrock25

 • Ke každé fotografii uveďte autora (jméno nebo přezdívku) a nezapomeňte na krátké představení fotografie (kde a kdy byla pořízena, co nebo kdo se na fotografii objevuje apod.).
 • Zaslané fotky budeme postupně uveřejňovat na této stránce dole, Facebooku a Instagramu.

Trvání soutěže:

 • Soutěžní snímky můžete zveřejňovat od 20. 4. 2017 do 31. 8. 2017.
  Hlasování o vítězných fotografiích proběhne v termínu 1. 9. – 15. 9. 2017.

Posouzení splnění soutěžních podmínek a ocenění:

 • Komise (užší výběr zaměstnanců) SINGING ROCK posoudí návrhy zaslané do soutěže, určí 10 nejlepších fotografií, o kterých pak nechá veřejně hlasovat. Hodnotícími kritérii budou originalita nápadu a akční ztvárnění fotografie. (Komise může rozhodnout o tom, že žádný z podaných návrhů podmínky soutěže nesplnil.) Ze závěrečného veřejného hlasování vzejdou tři vítězové.
 • Vítěz soutěže vyhraje produkty SINGING ROCK dle svého výběru v hodnotě 8100 Kč (300 €), 2. oceněný získá poukaz na zboží v hodnotě 5400 Kč (200 €) a 3. místo v hodnotě 2700 Kč (100 €).

Použití fotografií:

 • Účastník fotografické soutěže SINGING ROCK vybavení v akci souhlasí s trvalým nevýhradním použitím zaslaných fotografií k marketingovým účelům firmy Singing Rock s.r.o. Při použití fotografie
  pro marketingové účely bude vždy uvedeno jméno autora.  


Těšíme se na vaše fotografie a přejeme hodně štěstí v soutěži!
SINGING ROCK Tým

Soutěžní snímky