Slanění Nuselského mostu na invalidním vozíku 2014

106071SINGING ROCK na začátku května 2014 podpořil festival Pojď dál, který se konal ve prospěch sbírky na dostavbu areálu Jedličkova ústavu a škol. Součástí této akce bylo slanění pražského Nuselského mostu, které probíhalo pod vedením SINGING ROCK Teamu.

Ukotveni na lanech se z mostu z výšky 42,5 metru do parku Folimanka spustili vozíčkáři z Jedličkova ústavu a známé osobnosti. Mezi nimi paralympionik Zdeněk Krupička, zlatá olympijská medailistka Eva Samková, muž roku 2009 Martin Zach, zpěvák Kamil Střihavka, herec Tomáš Hanák či moderátorka Lucie Výborná.

Historicky první slanění Nuselského mostu na invalidním vozíku se těšilo velkému diváckému a mediálnímu zájmu a dle dostupných informací by mělo být zapsáno do České knihy rekordů. Program dále pokračoval tanečním a bubnovým průvodem do areálu JÚŠ na Vyšehradě, kde za účasti kapel Tam Tam Batucada, Sto zvířat a The Tap Tap proběhl benefiční festival, jehož výtěžek poputuje na dostavbu vzdělávacího centra Jedličkova ústavu. Chcete-li i vy podpořit tento projekt, můžete poslat dárcovskou SMS nebo peníze přímo na účet. Bližší informace naleznete na stránce www.sbirkajus.cz.

Bylo nám ctí spolupracovat na této akci!
SINGING ROCK Team

Reportáž TV Metropol:

Reportáž České televize můžete shlédnout v iVysílání.

Fotogalerie