Hledat

Slanění Nuseláku na invalidním vozíku 2017

127933SINGING ROCK tradičně podpořil benefiční festival hudby a pohybu Pojď dál, který se odehrál v Praze v sobotu 13. května 2017. I letos jsme zajistili slaňování Nuselského mostu na invalidním vozíku (i bez něj).

Svou odvahu opět otestovala celá řada hendikepovaných i nehendikepovaných zájemců o adrenalinový zážitek, mezi kterými nechyběli ani hudebníci, herci, sportovci a další známe osobnosti. Svou účastí akci podpořili a do hlubiny se nechali spustit například saxofonistka Markéta Smejkalová, zápasník Tomáš Hron, vicepremiér Pavel Bělobrádek nebo kandidát na prezidenta České republiky profesor Jiří Drahoš. V průběhu slaňování pod mostem v parku Folimanka vystoupily kapela Sto zvířat, dívčí pěvecký sbor Puellae Cantantes nebo bubeníci z Tam Tam Batucada. Po třetí hodině odpolední se dění přesunulo průvodem za zvuku bubnů na Vyšehrad do Jedličkova ústavu, kde dále zahrály skupiny Keks a The Tap Tap.

Bylo nám opět potěšením podílet se na této povedené akci!
SINGING ROCK Tým

Slanění Nuseláku na invalidním vozíku 2017


Další novinky

Veselé Vánoce a šťastný nový rok

Veselé Vánoce a šťastný nový rok

Děkujeme za Vaši důvěru a přejeme Vám pohodové Vánoce a mnoho úspěchů v kulatém roce 2020!
Singing Rock STEEL 19 - video, fotky, výsledky

Singing Rock STEEL 19 - video, fotky, výsledky

Prohlédněte si fotky z otevřeného Mistrovství ČR v průmyslovém lezení "Singing Rock STEEL", které se konalo v Kladně o víkendu 30. listopadu - 1. prosince 2019...