Slanění Nuselského mostu na invalidním vozíku 2016

121730Ani tento rok SINGING ROCK nechyběl na festival hudby a pohybu Pojď dál, který pořádá  zapsaný spolek TAP, skupina The TapTap a Jedličkův ústav. Pod vedením našich profesionálů opět probíhalo slaňování Nuselského mostu (nejen) na invalidním vozíku.

Z Nuseláku do praku Folimanka slaňovali hendikepovaní i nehendikepovaní, na invalidním vozíku i bez něj. Mezi těmi, kdo se nechali spustit do hlubin, byli i zpěvák Janek Ledecký nebo místopředseda vlády Pavel Bělobrádek. Na programu byly dále exhibice záchranných složek, vystoupení kapely RockOval a bubny doprovázený průvod do Jedličkova ústavu, kde své hudební umění v průběhu odpoledne předvedly Cimbálová muzika Tomáše Zouhara, soubor Tam Tam Batucada a skupina The Tap Tap s Jankem Ledeckým. O after party se postaral DJ Baltazar.

Podívejte se na fotky a reportáže z této adrenalinem, hudbou a zábavou nabité akce.

Slanění Nuseláku na invalidním vozíku 2016


Výtěžek festivalu bude jako v minulých letech využit ve prospěch sbírky na dostavbu Jedličkova ústavu a škol. Tento projekt můžete podpořit i v době mimo festival. Jak lze přispět a další informace najdete na www.sbirkajus.cz.

Rádi jsme spolupracovali na této akci, příště na viděnou!
SINGING ROCK Team