Hledat

Singing Rock STEEL 23

172901
SINGING ROCK a SAMBAR tě zvou na otevřené Mistrovství České republiky v průmyslovém lezení Singing Rock STEEL, které se koná v Kladně o víkendu 10. - 12. listopadu 2023.

STEEL je unikátní závod, který poskytuje skvělou příležitost výškovým pracovníkům, hasičům, záchranářům, speleologům a také zkušeným amatérům porovnat své síly a dovednosti. Jedná se o jednu z největších soutěží tohoto typu v Evropě a jedinou v České republice. Na akci přijíždějí účastníci z mnoha různých zemí. Letos opět očekáváme závodníky z Česka, Slovenska, Slovinska, Německa, Polska, Bulharska, Maďarska, Španělska či Velké Británie.

166452

Závod se uskuteční již tradičně ve výcvikovém středisku pro práce ve výškách POLYGON Singing Rock a k němu přilehlé lezecké stěně, v průmyslové části města Kladna (25 km od Prahy). Závodníci budou soutěžit v lanových technikách, v sobotu nás čeká závod jednotlivců a v neděli závod tříčlenných týmů. Sobotní večer bude skvělou příležitostí k seznámení pro všechny účastníky během párty konající se přímo v místě konání akce, spaní je možné v prostorách lezecké stěny.

Přijmi naše pozvání a přijď se zapojit do této unikátní akce.
Těšíme se na všechny soutěžící a diváky.
SAMBAR & SINGING ROCK

Podívej se, jak to vypadalo na minulých ročnících.

Singing Rock STEEL 22

Další novinky

A+A 2023

A+A 2023

Navštiv nás na největším a nejdůležitějším mezinárodním veletrhu v oblasti bezpečnosti práce A+A, který se koná ve dnech 24. - 27. října 2023 v německém Düsseldorfu. SINGING ROCK najdeš v hale 1, stánek D76.
Grimpday 2023

Grimpday 2023

Tým Fire Brigade Czech Republic exceloval v letošním ročníku mezinárodní soutěže záchranářů Grimpday. Máme tady fotky a krátké shrnutí jejich výkonu.