Hledat

Singing Rock STEEL 23

👨‍🚀🚀 VESMÍR je souhrnné označení veškeré hmoty, energie a časoprostoru, který je obsahuje. Není jisté, zda je jeho velikost konečná nebo nekonečná, ale v každém případě je v něm hodně místa pro spoustu zábavy. O tom se přesvědčili účastníci letošního ročníku závodů Singing Rock STEEL, jehož ústředním tématem byl právě vesmír. Tento rok se toto otevřené Mistrovství České republiky v průmyslovém lezení konalo ve dnech 10. - 12. listopadu 2023, již tradičně ve výcvikovém středisku pro práce ve výškách POLYGON Singing Rock a k němu přilehlé lezecké stěně, v průmyslové části města Kladna.

173562Závodníci měli za úkol opravovat rakety, eliminovat černé díry nebo laserem sestřelovat nebezpečné asteroidy. To vše s využitím svého důvtipu, síly a dvoulanové techniky. Byla to sranda a bylo na co koukat. Na akci se sešli staří známí, ale dorazily i nové tváře. Z mnoha stran jsme dostali pochvalné reakce a musíme říct, že i pohledem organizátorů to byl jeden z nejpovedenějších ročníků. Ještě jednou gratulujeme vítězům a všem závodníkům děkujeme za účast a super atmosféru. Vaše výkony byly úžasné! Opatrujte se, trénujte a za rok zase na viděnou! 🖖

174257NEJLEPŠÍ ŽENY

1. Klára Kašparová (CZE)
2. Spicky Dendorfer-Buhr (GER)
3. Ania Pielaszkiewicz (POL)

NEJLEPŠÍ MUŽI
1. Vince Kovacs (HUN)
2. Kajetan Ginter (POL)
3. Marek Proba (GER)

MISTŘI ČR
Petr Ledvina & Klára Kašparová

NEJLEPŠÍ TÝMY
1. Hexa training center 1 (HUN)
2. Climbing Service Team Red (POL)
3. RATBOC (POL)

nejlepší kostým
Sebastian Leliveldt (GER)

kompletní výsledky

Příští rok opět v listopadu v Kladně, už teď se těšíme!
SAMBAR & SINGING ROCK


Singing Rock STEEL 23


Další novinky

Český tým 5. na Rescue Great Day 2024

Český tým 5. na Rescue Great Day 2024

Sevilla na konci dubna hostila mezinárodní soutěž záchranářů Rescue Great Day, ve které skončil tým Rescue Czech Republic na 5. místě. 
Grimpday 2023

Grimpday 2023

Tým Fire Brigade Czech Republic exceloval v letošním ročníku mezinárodní soutěže záchranářů Grimpday. Máme tady fotky a krátké shrnutí jejich výkonu.