Hledat

Singing Rock STEEL 22

Ohlédnutí za otevřeným Mistrovstvím České republiky v průmyslovém lezení Singing Rock STEEL, které se konalo 4.-6. listopadu 2022 na kladenském polygonu. 

164479STEEL je unikátní závod, který poskytuje skvělou příležitost výškovým pracovníkům, hasičům, záchranářům, speleologům a také zkušeným amatérům porovnat své síly a dovednosti. Jedná se o jednu z největších soutěží tohoto typu v Evropě a jedinou v České republice. Na akci přijíždějí účastníci z mnoha různých zemí. Letos nás potěšili účastí závodníci z Česka, Finska, Litvy, Maďarska, Německa, Polska, Slovinska a Velké Británie.

166452Závod se konal již tradičně ve výcvikovém středisku pro práce ve výškách POLYGON Singing Rock a k němu přilehlé lezecké stěně, v průmyslové části města Kladna (25 km od Prahy). Závodníci soutěžili v lanových technikách v soutěžích z minulosti k výročí 30 let Singing Rocku, 20 let Sambarsportu a 10 let Steelu.  

Výsledky:
NEJLEPŠÍ ŽENY NELEPŠÍ MUŽI
1. Týna Rudková 1. Vince Kovács
2. Antonina Poturalska 2. Olivér Kovács
3. Agnieszka Poskuta 3. Gergo Kovács
MISTŘI ČESKÉ REPUBLIKY
Týna Rudková a Jiří Hrabě

NEJLEPŠÍ TÝMY
1. Go ROPES (POL)
2. Hexa training center (HUN)
3. CLIMBING SERVICE - Mariola (POL)

Singing Rock STEEL odkazy: Těm co letos byli v Kladně děkujeme za účast a skvělou závodní atmosféru, a vás všechny zveme na příští ročník.
SAMBAR & SINGING ROCK

Singing Rock STEEL 22

 

 

Další novinky

Singing Rock STEEL 23

Singing Rock STEEL 23

Podívej se na výsledky a fotky z otevřeného Mistrovství ČR v průmyslovém lezení Singing Rock STEEL, které se konalo o víkendu 10. - 12. listopadu 2023 na kladenském polygonu. 

A+A 2023

A+A 2023

Navštiv nás na největším a nejdůležitějším mezinárodním veletrhu v oblasti bezpečnosti práce A+A, který se koná ve dnech 24. - 27. října 2023 v německém Düsseldorfu. SINGING ROCK najdeš v hale 1, stánek D76.