Hledat

Singing Rock STEEL 22

SINGING ROCK a SAMBAR tě zvou opět na otevřené Mistrovství České republiky v průmyslovém lezení Singing Rock STEEL, které se koná 4.-6. listopadu 2022 na Kladenském polygonu. 

164479STEEL je unikátní závod, který poskytuje skvělou příležitost výškovým pracovníkům, hasičům, záchranářům, speleologům a také zkušeným amatérům porovnat své síly a dovednosti. Jedná se o jednu z největších soutěží tohoto typu v Evropě a jedinou v České republice. Na akci přijíždějí účastníci z mnoha různých zemí. Letos očekáváme závodníky z Česka, Finska,  Francie, Litvy, Maďarska, Moldavy, Německa, Polska, Rumunska, Slovenska, Slovinska a Velké Británie.

164482 Závod se bude konat již tradičně ve výcvikovém středisku pro práce ve výškách POLYGON Singing Rock a k němu přilehlé lezecké stěně, v průmyslové části města Kladna (25 km od Prahy). Závodníci budou soutěžit v lanových technikách a objeví se zde různé techniky a soutěže z minulosti k výročí 30 let Singing Rock. Sobota je určena pro závodu jednotlivců a v neděli závodí tříčlenné týmy. Sobotní večer bude skvělou příležitostí k seznámení pro všechny účastníky během párty konající se přímo v místě konání akce, spaní je možné v prostorách lezecké stěny.

Tak neváhej a přijď závodit nebo fandit na tuto unikátní akci.
Těšíme se na všechny soutěžící a diváky.
SAMBAR & SINGING ROCK

 

Singing Rock STEEL 21

 

Další novinky

SINGING ROCK 30 let ve vertikálním světě

SINGING ROCK 30 let ve vertikálním světě

Je to už 30 let, co se bývalí majitelé Singing Rocku setkali v Mnichově na jednom z veletrhů a rozhodli se založit společně firmu na výrobu sedáků, batohů a sandálů.

Dodatečné značení výrobků Singing Rock

Dodatečné značení výrobků Singing Rock

V tomto článku probereme, jak správně dělat dodatečné značení výrobků. Představíme vhodné způsoby a zmíníme i ty nedoporučené...