Hledat

Singing Rock STEEL 21

161962SINGING ROCK a SAMBAR vás po covidové pauze opět zvou na otevřené Mistrovství České republiky v průmyslovém lezení Singing Rock STEEL, které se koná v Kladně o víkendu 6.-7. listopadu 2021.

STEEL je unikátní závod, který poskytuje skvělou příležitost výškovým pracovníkům, hasičům, záchranářům, speleologům a také zkušeným amatérům porovnat své síly a dovednosti. Jedná se o jednu z největších soutěží tohoto typu v Evropě a jedinou v České republice. Na akci přijíždějí účastníci z mnoha různých zemí. Letos opět očekáváme závodníky z Česka, Slovenska, Německa, Polska, Rumunska, Ukrajiny či Velké Británie.

162260Závod se bude konat již tradičně ve výcvikovém středisku pro práce ve výškách POLYGON Singing Rock a na k němu přilehlé lezecké stěně, v průmyslové části města Kladna (25 km od Prahy). Závodníci budou soutěžit v lanových technikách, v sobotu v závodu jednotlivců a v neděli v závodu tříčlenných týmů. Sobotní večer bude skvělou příležitostí k seznámení pro všechny účastníky během párty konající se přímo v místě konání akce, spaní je možné v prostorách lezecké stěny.

Přijměte naše pozvání a přijďte se zapojit do této unikátní akce.
Těšíme se na všechny soutěžící a diváky.
SAMBAR & SINGING ROCK

Singing Rock STEEL 19

Další novinky

Veselé Vánoce a šťastný nový rok

Veselé Vánoce a šťastný nový rok

Planeta zase jednou oběhla kolem slunce, do dalšího cyklu vám přejeme hodně štěstí a nadhled.
Singing Rock STEEL 23

Singing Rock STEEL 23

Podívej se na výsledky, fotky a video z otevřeného Mistrovství ČR v průmyslovém lezení Singing Rock STEEL, které se konalo o víkendu 10. - 12. listopadu 2023 na kladenském polygonu.