Hledat

Pepa Šindel v SINGING ROCK Climbing Teamu

Vítáme nového a prozatím nejmladšího člena našeho lezeckého týmu. Je jím Pepa Šindel, který si v nedávné době ve svých 15 letech zapsal 9a+. V listopadu 2022 na Sulově jako první Čech, a po Michalu Mikušíncovi jako druhý lezec vůbec, přelezl cestu Chiroptera 9a+.

168626

Za poslední dva roky Pepa zvládl vylézt Tanec s vlkmi 8c, Talk is Cheap 8c, Insomnia 8c, Erresuma a Raubritte 8c, Pain Makes Me Stronger 8c+, Pu-Erh 8c/8c+, The End 8c+. Nejen tyto přelezy mu vysloužili cenu Talent roku v anketě Výstupy roku, a to již druhým rokem.

Krátké video z přelezu cesty Chiropteri 9a+ Pepa má dále v plánu Proces 9a ve Višňovém a v hlavě se líhnou další projekty. Tak se můžeme těšit, co dalšího nám dříve či později předvede. My za SINGING ROCK mu přejeme mnoho sil a hodně štěstí v jeho slibně nastartované lezecké kariéře. Pepo, vítej v týmu. Ať to leze! ;-)

Více o Pepovi zjistíš na jeho profilu s krátkým dotazníkem.

Další novinky

Jáchym Srb & Matěj Svojtka, vícedélka Ritorni Notturni (8a+, 250 m)

Jáchym Srb & Matěj Svojtka, vícedélka Ritorni Notturni (8a+, 250 m)

Co ty a tvoji parťáci? Už jste zahájili venkovní sezónu na laně? Jáchym Srb a Matěj Svojtka jo. Ve švýcarském údolí Verzasca přelezli cestu Rotorni Notturni 8a+, 250 m. Jáchym jejich nedávný výjezd do země helvétského kříže shrnuje v povedeném článku, který rozhodně stojí za přečtení.

Mixový přelez cesty Rybička-Šmíd-Svobodová

Mixový přelez cesty Rybička-Šmíd-Svobodová

Volné zimní přelezení cesty z roku 1976 na Ušatou stráž v severní stěně Malého Kežmarského štítu.