Hledat

Pepa Šindel v SINGING ROCK Climbing Teamu

Vítáme nového a prozatím nejmladšího člena našeho lezeckého týmu. Je jím Pepa Šindel, který si v nedávné době ve svých 15 letech zapsal 9a+. V listopadu 2022 na Sulově jako první Čech, a po Michalu Mikušíncovi jako druhý lezec vůbec, přelezl cestu Chiroptera 9a+.

168626

Za poslední dva roky Pepa zvládl vylézt Tanec s vlkmi 8c, Talk is Cheap 8c, Insomnia 8c, Erresuma a Raubritte 8c, Pain Makes Me Stronger 8c+, Pu-Erh 8c/8c+, The End 8c+. Nejen tyto přelezy mu vysloužili cenu Talent roku v anketě Výstupy roku, a to již druhým rokem.

Krátké video z přelezu cesty Chiroptera 9a+ Pepa má dále v plánu Proces 9a ve Višňovém a v hlavě se líhnou další projekty. Tak se můžeme těšit, co dalšího nám dříve či později předvede. My za SINGING ROCK mu přejeme mnoho sil a hodně štěstí v jeho slibně nastartované lezecké kariéře. Pepo, vítej v týmu. Ať to leze! ;-)

Více o Pepovi zjistíš na jeho profilu s krátkým dotazníkem.

Další novinky

Felipe Camargo, Tropical Lines

Felipe Camargo, Tropical Lines

Podívej se na tenhle nevšední lezecký film o prvopřelezech v Brazílii. Ve snímku uvidíš pět parádních cest a mezi nimi i Auto Retrato, první 9a+ v Jižní Americe.
Martin Stráník, z boulderů na písek

Martin Stráník, z boulderů na písek

Jestli sleduješ Martina, tak ti určitě neuniklo jeho tažení na českém písku. Vloni toho Martin posekal požehnaně a ani letos nezahálí. Přelezy, které přidal toto jaro, jen potvrzují jeho zápal.