Hledat

Mezinárodní technické sympozium pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou 2017

126842Letošní Mezinárodní technické sympozium pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou organizované firmou SINGING ROCK a sdružením SPOLEČNÁ VIZE proběhlo ve dnech 21. a 22. února 2017. Setkání se opět uskutečnilo v prostorách výcvikového střediska pro práce ve výškách POLYGON Singing Rock v Kladně.

Hlavním tématem
sympozia, které bylo v kladenském Polygonu už třetí akcí tohoto druhu (sympozium navazovalo na technické semináře z listopadu 2014 a února 2016), bylo "zajišťování bezpečnosti práce ve výškách - na šikmých a rovných plochách".

Během dvou dnů se před stovkou účastníků vystřídala více jak desítka odborníků z Česka, Slovenska, Rakouska a Německa. Z jejich příspěvků můžeme namátkově vybrat: úlohu a postavení kontrolních orgánů inspekce práce při zajišťování BOZP při práci ve výškách v ČR, právní úpravy BOZP ve výškách na Slovensku a Rakousku, představení a výsledky výzkumu EPCRA (Evropská profesionální certifikace pro lanové přístupy) nebo použití záchytných a lešeňových systémů v praxi.

S velkým ohlasem se setkala moderovaná diskuze, ve které zástupci MPSV, VÚBP, ČKAIT, Singing Rocku a odborný lektor s dlouholetými zkušenostmi inspektora OIP odpovídali na předem zaslané otázky účastníků sympozia, které byly v průběhu debaty doplňovány dalšími spontánními dotazy z řad publika.

Letošní technické sympozium v Kladně se opět stalo místem setkání profesionálů ze stavebního sektoru, IZS a dalších specialistů z oblasti výškových prací a BOZP a bezpochyby napomohlo dalšímu rozvoji oboru BOZP pro práce ve výškách.

Těšíme se na další akci.
Team POLYGON Singing Rock

Mezinárodní technické sympozium, Kladno, 21.-22. 2. 2017


Další novinky

Hledáme nové lidi do POLYGON týmu

Hledáme nové lidi do POLYGON týmu

Na vědomost se dává, že do Poniklé hledáme nové parťáky na pozice Polygon Manager a Školitel pro práce ve výškách. Pokd máš zkušenosti z oboru a organizační či lektorské schopnosti, jsi ideálním kandidátem...
Foto soutěž - UKAŽ SVOJE EMOCE

Foto soutěž - UKAŽ SVOJE EMOCE

V Singáči slavíme 30leté výročí firmy a při této příležitosti sme vyhlásili foto soutěž o poukazy na nákup lezeckého vybavení za 40 000 Kč! Známe vítěze!