Hledat

Česká republika

Lezecké Centrum VERTIKON

Lezecké Centrum VERTIKON

Vertikon nabízí sportovní vyžití na jedné z největších umělých lezeckých stěn v ČR. Stěna je vestavěna do haly o půdorysu 15 x 18 m, výšky 16 m. Plocha lezecké stěny je 900 m².

Lezecká stěna Duro

Lezecká stěna Duro

Lezecká stěna Duro Singing Rock je svou plochou 2100 m² a výškou až 23,5 m nejvyšší vnitřní lezeckou stěnou v ČR.

Lezecké centrum Hangar

Lezecké centrum Hangar

Lezecké centrum zaměřené na bouldering, kde se mohou potkávat všechny generace, všech výkonnostních tříd sportovců, přátelsky pospolu pod jednou střechou. Místo, kde můžete nejen rozvíjet silové, vytrvalostní a koordinační pohyby, ale také v klidu posedět s přáteli u dobrého pití a jídla.

Lezecká stěna Kladno

Lezecká stěna Kladno

Stěna se svojí výškou až 18 metrů patří mezi nejvyšší stěny v ČR. Jsou zde pro vás připraveny cesty v obtížnostech od 3 do 9- UIAA, které jsou pravidelně obmněňovány. Centrum dále nabízí bouldrovku a tréninkový kampus, samozřejmostí je bar s občerstvením.

Lezecká stěna Hlubina

Lezecká stěna Hlubina

Stěna se nachází v areálu bývalého Dolu Hlubina. Když si jdete na stěnu zalézt, procházíte koridorem s výstavou fotek a hlavně kolem starého monumentálního těžebního stroje. Celá hala pak stojí pod těžební věží. V prostoru stěny se snoubí historie s moderním využitím průmyslové haly a stylovým barem. Výška stěny je přes 20 metrů o ploše téměř 1000 m².

Lezecká stěna Hradec Králové

Lezecká stěna Hradec Králové

Nabízí velmi příjemných 600 m² lezeckého prostoru pro lezení s lanem. V patře budovy se poté nachází boulder, který se svými více než 200 m² plochy dotváří ideální lezecké prostředí.

Sportovní Centrum Palmovka

Sportovní Centrum Palmovka

Nabízí 4 haly s celkovou lezeckou plochou 700 m². Výška lezecké stěny 14 metrů, obvyklý počet cest 120. Půjčovna veškerého lezeckého vybavení (sedák, lezečky, lano, karabina+osma, magnézium v pytlíku).

Lezecká stěna Karlovy Vary

Lezecká stěna Karlovy Vary

Nabízí cca 550 m² lezení na kolmých, převislých a stropních profilech. V nejvyšším bodě je stěna vysoká 11 m. Na půdorysu 8 x 11 m se nachází 30 lezeckých linií, na nich až 100 cest všech obtížnosti. Na své si přijdou jak zkušení lezci, tak úplní začátečníci včetně dětí.

Lezecké centrum WallClub

Lezecké centrum WallClub

V centru je pro vás připraveno a ochytováno přez 600 m² plochy. Zhruba polovinu zabírá bouldrová stěna, 2. část je připravena pro lezení s lanem. Na bouldru je postaveno kolem 100-vky značených tras v různých stupních obtížnosti.

Lezecká stěna Vrchlabí

Lezecká stěna Vrchlabí

Lezecká stěna v Tyršově domě pro lezecké kroužky, tréninky i veřejnost. Každé úterý, středu a čtvrtek probíhá dětský horolezecký kroužek pod vedením zkušených instruktorů.