Hledat

Honza Zámečník

168998V Singáči kroutím už 12 let marketingovým kormidlem. Respektive prvních pár let jsem spíše mydlil podlahu v podpalubí a nasával skvělou atmosféru opravdu lezecké firmy a až postupně se vypracoval do pozice kapitána marketingu. Každý rok byl a je něčím nový, výjimečný, takže proto mě to tu stále baví... Můj hlavní koníček je mou prací a práce je mi koníčkem, takže bych si neměl vůbec stěžovat… No, i když té práce poslední dobou stále přibývá, na úkor koníčku… :))
Nejvíc mě baví, když se nám povede opravdu super produkt, který podpoříme i pěkným marketingem, a přijdou nám na něj skvělé odezvy. V poslední době to byl sedák Serac a dlouhodobě např. lezecká přilba Penta.


168999Lezení bylo, je a snad i zůstane koníček číslo jedna. Je mi vlastně jedno, jestli jdu na bouldry, na písek, zabušit na sportovky, hlavně že se hýbu a držím si tak nějak tu svou klasu. Nejraději to mám v horách, vícedélky, alpské výstupy, ale s rodinou je tohoto lezení jako šafránu. K tomu sem tam přidám projížďku na kole a v zimě mě baví skialpy.

👉 Poznej další lidi ze Singáče.