Hledat

Veronika, Tomáš a Blanka

Dovol, abychom Ti představili naše tři parťáky z výrobního závodu v Semilech. Vlastně se Ti představí sami. Jsou to dvě dámy, pod jejichž rukama se rodí například složité pracovní úvazky, a mistr mechanik, bez kterého by se netočily šicí stroje a možná ani naše planeta.

Veronika Hajná

167037No teda! V Singáči pracuju už 24 let... Tenkrát byl jeden ze zakladatelů (Pavel Končinský) náš soused. Od dětství jsem si hrála na babiččině šicím stroji a pracovat rukama mě baví, navíc nemusím nikam dojíždět a mám volnou pracovní dobu. Nejvíc mě baví šít složitější, vymazlené arboristické sedáky Arbo Master. Každý měsíc mi projde pod rukama cca 60 kusů a to od prvního pevnostního entlu až po poslední rýgl! Celou zakázku si organizuji sama, takže není prostor na nudu :)

167038Miluju Jizerky, Lužické hory, Krkonoše, prostě hory! Pěšky nebo na kole, na sněžnicích nebo s mačkami... Letos jsem si dokonce pořídila feraťák a zase můžu objevovat svět z jiné perspektivy. Výšky, rozhledy, skály – je to láska!

Tomáš Řehák

167149V SR „sloužím“ sedmý léto jako mechanik, takže jsem tu relativně nováček. Moje největší záliba jsou moto veteráni Jawa a cestování na nich po Čechách i zahraničí.

167150U veteránů obdivuji jejich jednoduchost a funkčnost. To se krásně potkalo s mojí pracovní náplní, šicí stroje v Singáči jsou mnohdy také už muzeální kousky! Některé opravy vyžadují vyoké skills a důvtip, navíc když na vás za dveřmi čeká čtyřicet netrpělivých šiček, máte tu nejlepší motivaci! :) 

Blanka Havrdová

167151Do SR jsem nastoupila hned po střední, to máme už 23 let! Jsem předačka na šicí dílně, dovednostmi taková specialistka. Dost času trávím výrobou vzorků nebo problematických výrobků, převážně v oblasti pracovních úvazků. Úzce spolupracuji s vývojáři, jsem prostě technický typ. Když zavádíme nový produkt, starám se o to, aby byl technologický proces výroby košer. Zkrátka umím si zjednat pořádek! :)
Od práce si nejlíp odpočinu malováním, pečením dortů nebo vůbec nejraději rybařením.

167152

Veronika, Tomáš, Blanka

👉 Poznej další lidi ze Singáče.