Hledat

Tonda Kuzmanič

167365Tonda k nám přišel před pěti lety z firmy vyrábějící elektrovodiče. O mačkách si myslel, že jsou to kočky importované ze Slovenska, a kovací lis neviděl ani z rychlíku. Počáteční obavy z transformace montéra elektrovodičů na kováře Tonda dokázal rychle rozptýlit pečlivostí a ochotou učit se novému a dnes tak zastává jednu z nejtěžších a nejzodpovědnějších prací v naší kovovýrobě - je z něj kovář a kalič na plný úvazek. Když k Tondovu obětavému přístupu přidáte jeho věčný optimismus, máte kolegu k pohledání! Neboli, jak sám často s nadsázkou říká – není nic, co bych pro šéfův úsměv a prémie neudělal!

Z Tondy je tak nedílná součást naší firmy, kamarád, parťák a opora a my jsme moc rádi, že ho máme.

Mimo SINGING ROCK se Tonda nejradši věnuje svým dvěma dětem, ženě a včelám. Z ranních směn pospíchá domů, kde vymění kovářskou zástěru za kuchařskou, a z Tondy kováře je rázem Tonda MasterChef, který se nezalekne ani složitých receptů na pálení delikátních ovocných nápojů.

167366Za 4,5 roku v SINGING ROCKu Tonda vykoval

  • 9 082 karabin
  • 13 778 hlavic na cepíny
  • 83 767 arbo kroužků
Vykalil víc než 25 000 hrotů pro cepíny, 16 000 párů maček, tisíce skob a tuny železa. Zodpovídá za pevnost desítek tun hliníkových výrobků a polotovarů.

👉 Poznej další lidi ze Singáče.