Hledat

STAHOVÁNÍ Z TRHU - Via Ferrata Sety EASY GO XP

106327Z důvodu potenciálního nebezpečí Singing Rock stále stahuje z trhu vybarné typy via ferrata setů

EASY GO XP (C2304) 
EASY GO XP COMPLETE
(C2305)  
EASY GO XP LOCK
(C2306)

Pokud vlastníte některý z uvedených typů, prosíme, věnujte pozornost následujícímu sdělení
.

Identifikace – jméno výrobku/dotčené výrobní šarže
:
Tato zpráva se týká via ferratových setů Singing Rock vyrobených v letech 2010, 2011, 2012 pod těmito názvy: EASY GO XP (C2304), EASY GO XP COMPLETE (C2305) a EASY GO XP LOCK (C2306).

Stahované sety:


Riziko: Pružné barevné popruhové smyčky mohou opotřebením po intenzivním používání výrazně ztratit původní pevnost a via ferrata set tak nesplňuje odpovídající bezpečnostní normy. Via ferrata set tedy neplní svojí funkci na 100% a v případě pádu může dojít k poškození smyčky, což pak může způsobit zranění či smrt.

Proto OKAMŽITĚ vyřaďte tento via ferrata set z použití.


Tato vada se doposud neprojevila při běžném použití. Přesto jsme se z důvodu potenciálního nebezpečí rozhodli pro stažení uvedených výrobků z trhu a jejich výměnu za nové via ferrata sety.
Pokud vlastníte některý z uvedených výrobků, prosíme o jeho zaslání přímo na adresu Singing Rock nebo vašemu prodejci k výměně, kterou provedeme v co nejkratším možném termínu.


106328Předchozí generace via ferrata setů  NENÍ předmětem stahování:

EASY GO
(C2301),
EASY GO COMPLETE
(C2302)
EASY GO LOCK
(C2303)  

Předchozí generace via ferrata setů bez vady:

Informace k zasílání.
Výrobky zasílejte na následující adresu:

SINGING ROCK s.r.o.
Poniklá 317
514 01 Poniklá

Dotčené via ferratové sety EASY GO XP budou vyměněny za nové odpovídající typy z aktuální produkce.

Nezapomeňte prosím uvést svoji adresu, jméno a telefon pro co nejhladší průběh výměny.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat:

**************************************************

FAQ - Často kladené otázky

Mohu používat ferratový set, když je nový? Mohu pokračovat v používání mého již použitého setu? Co se stane, když nechci zaslat svůj ferratový set?
Pokud vlastníte výše uvedený ferratový set určený k stahování z trhu, je nutné jej zaslat k výměně. Ferratový set ihned vyřaďte z používání. Via ferrata set nesplňuje odpovídající bezpečnostní normy a tedy neplní svojí funkci na 100%. V případě pádu může dojít k poškození smyčky, což pak může způsobit vážné zranění či smrt. SINGING ROCK neručí svou zodpovědností za ty sety, které jsou vědomě nadále používány a nejsou zaslány k výměně.

Můžu set na výměnu poslat rovnou do SINGING ROCKu? Co mám přiložit? Stačí zpáteční adresa nebo je potřeba i doklad o koupi?
Pokud vlastníte některý z výše uvedených výrobků, prosíme o jeho zaslání přímo na adresu Singing Rock nebo vašemu prodejci k výměně, kterou provedeme v co nejkratším možném termínu. Doklad o koupi není potřeba zasílat. Nezapomeňte prosím uvést svojí adresu, jméno a telefon pro co nejhladší průběh výměny.

Jak dlouho předpokládáte, že bude výměna trvat?

Budeme se snažit výměnu provést v co nejkratším možném termínu. Minimální čas na výměnu je zhruba do týdne od obdržení vašeho setu.

Jakým způsobem mám set označit?

Nejlépe označit takovým způsobem, aby i bez pytlíku při transportu nedošlo k odlepení nálepky či odtržení papíru. Možný způsob označení je prostrčení lepící textilní pásky přes oko a zalepením konců pásky tak, že vytvoříte oko. Na tuto pásku pak nesmazatelným fixem uvedete své údaje. Pokud nebudete mít k dispozici potřebný materiál, tak rozepněte zip obalu tlumiče a vložte kousek papíru s požadovanými údaji do tohoto obalu a zavřete zip.

**************************************************

Děkujeme vám za pokračující podporu a prosíme o přijetí omluvy za nepříjemnosti s tímto spojené.
SINGING ROCK Team
(srpen 2012)