Hledat

STAHOVÁNÍ Z TRHU - Via Ferrata Sety EASY GO XP

106327Zkontrolujte si svůj ferratový set před novou sezónou!
Z důvodu potenciálního nebezpečí Singing Rock stále stahuje
z trhu via ferrata sety těchto typů: 

EASY GO XP (C2304) 
EASY GO XP COMPLETE (C2305)  
EASY GO XP LOCK (C2306)Pokud vlastníte některý z uvedených typů, prosíme, věnujte pozornost následujícímu sdělení
.

Identifikace – jméno výrobku/dotčené výrobní šarže
:
Tato zpráva se týká via ferratových setů Singing Rock vyrobených v letech 2010, 2011, 2012 pod těmito názvy: EASY GO XP (C2304), EASY GO XP COMPLETE (C2305) a EASY GO XP LOCK (C2306).

Stahované sety:


Riziko: Pružné barevné popruhové smyčky mohou opotřebením po intenzivním používání výrazně ztratit původní pevnost a via ferrata set tak nesplňuje odpovídající bezpečnostní normy. Via ferrata set tedy neplní svojí funkci na 100% a v případě pádu může dojít k poškození smyčky, což pak může způsobit zranění či smrt.

Proto OKAMŽITĚ vyřaďte tento via ferrata set z použití.

Tato vada se doposud neprojevila při běžném použití. Přesto jsme se z důvodu potenciálního nebezpečí rozhodli pro stažení uvedených výrobků z trhu a jejich opravu, která spočívá ve výměně pružných popruhových smyček.
Pokud vlastníte některý z uvedených výrobků, prosíme o jeho zaslání přímo na adresu Singing Rock nebo vašemu prodejci k opravě, kterou provedeme v co nejkratším možném termínu.106328Předchozí generace via ferrata setů  NENÍ předmětem stahování:

EASY GO (C2301),
EASY GO COMPLETE (C2302) a
EASY GO LOCK (C2303)  

Předchozí generace via ferrata setů bez vady:
Informace k zasílání
.
Výrobky zasílejte na následující adresu:

SINGING ROCK s.r.o.
Poniklá 317
514 01 Poniklá

Jako kompenzaci za poštovné od nás dostanete HMS karabinu. Nezapomeňte prosím uvést svojí adresu, jméno a telefon pro co nejhladší průběh opravy

Pro více informací nás kontaktujte:

FAQ - Často kladené otázky

Mohu používat ferratový set, když je nový? Mohu pokračovat v používání mého již použitého setu? Co se stane, když nechci zaslat svůj ferratový set?
Pokud vlastníte výše uvedený ferratový set určený k stahování z trhu, je nutné jej zaslat k opravě. Ferratový set ihned vyřaďte z používání. Via ferrata set nesplňuje odpovídající bezpečnostní normy a tedy neplní svojí funkci na 100%. V případě pádu může dojít k poškození smyčky, což pak může způsobit vážné zranění či smrt. SINGING ROCK neručí svou zodpovědností za ty sety, které jsou vědomě nadále používány a nejsou zaslány k opravě.

Můžu set na výměnu poslat rovnou do SINGING ROCKu? Co mám přiložit? Stačí zpáteční adresa nebo je potřeba i doklad o koupi?
Pokud vlastníte některý z výše uvedených výrobků, prosíme o jeho zaslání přímo na adresu Singing Rock nebo vašemu prodejci k opravě, kterou provedeme v co nejkratším možném termínu. Doklad o koupi není potřeba zasílat. Nezapomeňte prosím uvést svojí adresu, jméno a telefon pro co nejhladší průběh opravy.

Jak dlouho předpokládáte, že bude výměna trvat?

Nelze předvídat, kolik setů se vrátí v jednotlivých dnech, což bude ovlivňovat průběh výměn. Budeme se snažit opravu provést v co nejkratším možném termínu. Minimální čas na opravu a výměnu je zhruba do týdne od obdržení vašeho setu.

Jakým způsobem mám set označit?

Nejlépe označit takovým způsobem, aby i bez pytlíku při transportu nedošlo k odlepení nálepky či odtržení papíru. Možný způsob označení je prostrčení lepící textilní pásky přes oko a zalepením konců pásky tak, že vytvoříte oko. Na tuto pásku pak nesmazatelným fixem uvedete své údaje. Pokud nebudete mít k dispozici potřebný materiál, tak rozepněte zip obalu tlumiče a vložte kousek papíru s požadovanými údaji do tohoto obalu a zavřete zip.Děkujeme vám za pokračující podporu
a prosíme o přijetí omluvy za nepříjemnosti s tímto spojené.
SINGING ROCK Team                                                                                                             
(srpen 2012)

Další novinky

Lumír Fajkoš, Zvon 9+/10-

Lumír Fajkoš, Zvon 9+/10-

Na konci listopadu minulého roku si náš kolega Lumír Fajkoš na své konto připsal první volný přelez třídélkové cesty Zvon na Kostolecký Dóm...
Veselé Vánoce a šťastný nový rok

Veselé Vánoce a šťastný nový rok

Děkujeme za Vaši důvěru a přejeme Vám pohodové Vánoce a mnoho úspěchů v kulatém roce 2020!