Hledat

Foto soutěž - UKAŽ SVOJE EMOCE

V Singáči slavíme 30leté výročí firmy a při této příležitosti jsme po čase zase vyhlásili oblíbenou foto soutěž o poukazy na nákup SINGING ROCK produktů. Tentokrát se soutěžilo o matroš v celkové hodnotě 40 000 Kč (1600 €). Mrkni, kdo vyhrál.

165343VÍTĚZOVÉ

Naše výroční fotosoutěž UKAŽ SVOJE EMOCE zná své vítěze.

Do neděle 13. listopadu 2022 jste mohli na Facebooku a Instagramu vybírat mezi pěti finalisty a rozhodnout, kteří tři vyhrají produkty SINGING ROCK dle svého výběru. Finalisté od vás během dvou týdnů získali skoro dva a půl tisíce lajků. Nakonec veřejné hlasování dopadlo následovně:

Na 3. místě se s 406 lajky (66 na Facebooku, 340 na Instagramu) umístila Júlia S. Vences z Portugalska. Vyhrává poukaz na zboží v hodnotě 5000 Kč (200 €).

166500"The best moments are the craziest! 🤣😝🤪 Family time. That's what it's all about. @singingrock_official #singingrock30"

Na 2. místě se s 516 lajky (65 FB, 451 IG) umístil a poukaz na zboží v hodnotě 10 000 Kč (400 €) získává Ondra Beneš z Česka.

166499"Tak tu mám ještě jednu fotku k příležitosti #singingrock30, tentokrát z nástupu pod Polský hřeben (který je ale z většiny na Slovensku). Zatím v lehkém terénu a s energií na focení a modelkování (@jamexnik v drsné póze se svými singáčovskými bandity), což nás po pár hodinách v ledu přešlo a jediný na co jsme měli myšlenky byl kebab v Popradu. @singingrock_official"

Nejvíc hlasů dostal a na 1. místě se umístil Miloš Němý ze Slovenska. Získal 914 lajků (503 FB, 411 IG) a vyhrává od nás produkty dle svého výběru v hodnotě 25 000 Kč (1000 €).

166498"We LOVE and ENJOY Climbing ♥️ we LOVE each other with @kika.nema and we LOVE @singingrock_official gear🔝 #singingrock30 📸 our wedding pics from 2020 by @vlastimiliano"

Vítězům gratulujeme 👏 a děkujeme všem, co se zapojili! 🙌

Pro úplnost ještě doplníme skóre zbylých dvou finalistů. Na 4. místě skončil s 395 hlasy Sergio Palomino z Peru a na 5. se 182 hůasy Anča Šebestíková z Česka.

Níže si můžeš připomenout jaké bylo zadání a podívat se na všechny fotky, které byly do soutěže zařazeny. "Na viděnou" příště!

🔽🔽🔽

FINÁLNÍ HLASOVÁNÍ

Máme tu finále naší fotosoutěže, kterou pořádáme ku příležitosti 30. výročí založení naší firmy.

Úkolem bylo zachytit emoce s vybavením SINGING ROCK při lezení nebo při práci ve výškách. Snímky opatřené výročním hashtagem #singingrock30 bylo možné na Facebooku a Instagramu zveřejňovat do konce října.

Ze zveřejněných příspěvků jsme vybrali padesátku snímků, které splňovaly podmínky soutěže, a z nich poté 5, které se nám líbily nejvíc. A nyní je to na vás. Svým hlasováním na sociálních sítích rozhodněte, které tři fotografie budou výherní. Zapoj se i ty!

Hlasovat můžeš na Facebooku a Instagramu, co lajk to hlas. Finální hlasování probíhá v období 2.–13. 11. 2022. Po 13. listopadu sečteme lajky z obou sociálních sítí a v pondělí 14. listopadu vyhlásíme tři nejlepší.

Vítěz soutěže vyhraje produkty SINGING ROCK dle svého výběru v hodnotě 25 000 Kč (1000 €), 2. oceněný získá poukaz na zboží v hodnotě 10 000 Kč (400 €) a 3. místo poukaz v hodnotě 5000 Kč (200 €).

Finální snímky


UKAŽ SVOJE EMOCE při lezení či práci ve výškách

Zadání soutěže:
Chceme emoce a opravdovost! Vyfoť se, nebo se nech vyfotit (bereme i fotky z archivu), s vybavením SINGING ROCK při lezení nebo při práci a ukaž, jak Tě to baví, jak to bolí nebo co to s Tebou dělá… zkrátka, o čem to je!

Co musíš udělat pro to, aby byl Tvůj snímek zařazen do soutěže?

 • Fotku hoď na Facebook nebo Instagram, zmiň SINGING ROCK a připoj výroční hashtag #singingrock30:
  na Facebooku u fotky zmiň uživatele @singingrock.page a hashtag #singingrock30,
  na Instagramu u fotky zmiň uživatele @singingrock_official a hashtag #singingrock30
 • Fotografie musí obsahovat vybavení (výrobky) SINGING ROCK a musí vkusně a nápaditě reprezentovat SINGING ROCK. Vyhlašovatel si vyhrazuje právo vyloučit ze soutěže takové návrhy, které uzná za nevhodné.
 • Nezapomeň na krátké představení fotografie (kde a kdy byla pořízena, co nebo kdo se na fotografii objevuje apod.).
 • V případě záběru lidí přepokládáme, že má autor fotografie svolení k prezentaci od fotografované osoby. SINGING ROCK nenese odpovědnost za případy, kdy tomu tak nebude.
 • Pokud nejsi autorem, k fotografii uveď autora (jméno nebo přezdívku).
 • Fotky zařazené do soutěže budeme postupně uveřejňovat na této stránce dole v galerii a na našem Facebooku a Instagramu.
Co můžeš vyhrát a kdo určí vítěze?

 • SINGING ROCK komise posoudí snímky zaslané do soutěže a určí 5 nejlepších fotografií, o kterých pak nechá veřejně hlasovat. Tvoje fotka by měla být pěkná na pohled, ale hlavním hodnotícím kritériem bude opravdovost. Chceme vidět Tvůj vertikální svět takový, jaký je! Ze závěrečného veřejného hlasování vzejdou tři vítězové.
 • Hlavní vítěz vyhraje produkty SINGING ROCK dle svého výběru v hodnotě 25 000 Kč (1000 €), 2. oceněný získá poukaz na zboží v hodnotě 10 000 Kč (400 €) a 3. místo poukaz v hodnotě 5000 Kč (200 €).
Kdy soutěžíme?

 • Soutěžní snímky můžeš zveřejňovat od 7. do 31. října 2022.
 • Hlasování o vítězných fotografiích proběhne od 2. do 13. listopadu 2022.
Použití fotografií:

 • Účastník fotografické soutěže UKAŽ SVOJE EMOCE souhlasí s trvalým nevýhradním použitím zaslaných fotografií k marketingovým účelům firmy SINGING ROCK s.r.o. Při použití fotografie pro marketingové účely bude vždy uvedeno jméno autora.
Těšíme se na Tvoje fotky a přejeme hodně štěstí v soutěži!
SINGING ROCK Tým

Soutěžní snímky


Další novinky

Pepa Šindel přelezl Histeriji

Pepa Šindel přelezl Histeriji

Pepa si odskočil do Slovinska, kde překonal Histeriji. Jak mu to šlo, si přečtěte v článku.
Jáchym Srb & Matěj Svojtka, vícedélka Ritorni Notturni (8a+, 250 m)

Jáchym Srb & Matěj Svojtka, vícedélka Ritorni Notturni (8a+, 250 m)

Co ty a tvoji parťáci? Už jste zahájili venkovní sezónu na laně? Jáchym Srb a Matěj Svojtka jo. Ve švýcarském údolí Verzasca přelezli cestu Rotorni Notturni 8a+, 250 m. Jáchym jejich nedávný výjezd do země helvétského kříže shrnuje v povedeném článku, který rozhodně stojí za přečtení.