Hledat

Slanění Nuselského mostu na invalidním vozíku 2015

112809SINGING ROCK již tradičně podpořil prvomájový bezbariérový festival hudby a pohybu Pojď dál. Letošní třetí ročník začal stejně jako loni slaňováním Nuselského mostu na invalidním vozíku pod vedením profesionálů ze SINGING ROCK Teamu.

Prvním odvážlivcem
, který svěřil osud do jejich rukou a nechal se na invalidním vozíku spustit do více než 40 metrové hloubky, byl kapelník The Tap Tap Šimon Ornest. Po něm si slanění vyzkoušeli vozíčkáři z Jedličkova ústavu a známé osobnosti (Káča Šůlová, Lucie Výborná, Tomáš Hanák a další...). Po oficiální části mohlo svou odvahu otestovat i několik zájemců z řad diváku.

Podívejte se na fotografie a reportáž ze slaňovaní Nuseláku, které se i letos těšilo velkému zájmu. Příští rok snad už konečně dopadne slanění z Žižkovského vysílače ;-)

Slanění Nuseláku na invalidním vozíku 2015:


Jen pro připomenutí, výtěžek festivalu byl jako v minulých letech využit ve prospěch sbírky na dostavbu Jedličkova ústavu a škol. Tento projekt je možné podpořit i v době mimo festival. Možné způsoby jak přispět a další informace zjistíte na www.sbirkajus.cz.

Opět nám bylo ctí spolupracovat na této akci!
SINGING ROCK Team

Další novinky

Míra & Banán, Beyond Good and Evil

Míra & Banán, Beyond Good and Evil

Na začátku roku 2020  Míra Matějec a Honza Kolář zopakovali náročnou mixovou cestu Beyond Good and Evil v severní stěně Aiguille des Pélerins...
Lumír Fajkoš, Zvon 9+/10-

Lumír Fajkoš, Zvon 9+/10-

Na konci listopadu 2019 si náš kolega Lumír Fajkoš na své konto připsal první volný přelez třídélkové cesty Zvon na Kostolecký Dóm...