Hledat

Radka a Petra Kočárkovy

167390Radka: „Před brány SINGING ROCKu jsem se postavila zhruba před 26 lety. Díky tomu jsem se podívala po světě, horách i skalách. A i přes občasnou dřinu je ta práce zajímavá a rozmanitá. Hlavně je tu ale super kolektiv!
Za těch skoro 30 let se toho hodně změnilo a posunulo vpřed. Když pominu začátky s batohy (a že jich bylo), tak nejvíc času jsem asi strávila se sportovními úvazky Attack a Zenith. To by se dalo počítat na tisíce kusů...
Jsem srdcem i duší z Krkonoš a jít (nebo běžet) na kopec je pro mě vždy dokonalým zážitkem v libovolném ročním období.


167391„Radúza“ je v SINGING ROCKu známá jako spolehlivá, usměvavá síla, která je vždy ochotná pomoci. Patří mezi naše původní jádro stejně postižených zaměstnanců, kteří pracovali nejen manuálně, ale také vymýšleli a spoluvytvářeli firemní kulturu i po práci. Patří prostě k Singáči, jako... jako Attack! :)

167392Petra je velká sportovkyně, její šicí stroj postupem času metamorfoval na věšák na medaile ze Spartan race :)) Stejně důsledná a výkonná je ale i pokud jde o práci na šicí dílně, za poslední dva roky jí pod rukama prošlo např. 700 krásných fialových Rocketů. Kromě běhání Petra také hasí, jezdí na kole, na bruslích, na koních, zkrátka miluje pohyb, volnost a přátele – a právě o tom je pro ni i práce v SR :)

Radku a Petru do SINGING ROCKu následovala i jejich sestra Šárka, kterou ti představíme třeba někdy příště.

👉 Poznej další lidi ze Singáče.