Hledat

Jaroslav Keprt
Production Manager

170921

Jméno: Jaroslav Keprt
Pozice: Production Manager
V Singing Rocku od: 2014

Co tě baví v Singing Rocku?
Kolegové a kamarádi, produkty, lidský a fér přístup a celkový vibe kolem lezení a práce ve výškách.

Jaký je tvůj vztah k lezení, co tě baví na lezení? 
Patřím k tzv. gravitačně znevýhodněným (ne)lezcům. Odborně řečeno, masa mého tělesa mnohonásobně přesahuje dostupnou sílu, která je třeba k vytlačení masy kamkoliv, kde nejsou schody. Lezení je super, já jsem v něm věčný začátečník, tak jsem aspoň rád součástí komunity a snažím se ukazovat jeho krásy svým dětem.

Jaké jsou tvé ostatní zájmy? 
Pro mé zájmy platí okřídlené „devatero řemesel, desátá bída“. Na prvním místě je asi kulturní mix film-hudba-kniha, kdy bez hudby si neumím představit žít, rád jezdím na festivaly a koncerty, rád čtu, mimo jiné comicsy, a pořádám lokální filmový festival globálního významu. Mám rád hory, deskovky, zvířata, Jeseníky, počítačové hry, svou rodinu, skotskou whisky a bubble tea (opravdový čaj a ne ten blivajz, co pijí naše děti 😊). .

Jak vypadá tvůj ideální den?
Dlouho spát, brzo vyrazit někam do přírody (já vím, protimluv), užít si aktivní den s přáteli, fyzicky se zničit, večer sauna a pak společné sledování filmu nebo hraní her ať už stolních nebo digitálních. Na závěr na verandě s výhledem do přírody si dát doutník, dobrou kouřovou whisky a usnout u knížky.

Tvoje motto?
Bude hůř….ve smyslu čistě pozitivním. Umět se radovat z maličkostí, nezveličovat kraviny a být šťastný, dokud to jde! 

Jaroslav Keprt