Hledat

HandiCamp 2021

Zajímá vás, jak se vyvedl patnáctý HandiCamp? Ve zkratce, bylo to pestré. Užili jsme si pohodové i sportovnější lezení, objevování nových oblastí i promáčení až na kost po 20minutové bouřce 🌧️😅 V každém případě jsme odjížděli bohatší o spoustu silných zážitků a už se těšíme na další společnou akci!

Podívejte se na video a fotky od Saši Zvonka a na pár snímků z našeho aparátu.

143930

HandiCamp XV (2021)

POZVÁNKA:


SINGING ROCK, Středisko Teiresiás, horský vůdce Víťa Novák a další přátelé vás společně zvou na 15. HandiCamp - víkendovou lezeckou akci určenou především (ale nejen) lezcům a horolezcům se zdravotním postižením. Místem letošního HandiCampu budou pro nás nové skalní útvary v Českém krase, konkrétně Lom Kobyla u Koněpruských jeskyní a Černá skála u Řevnic.

TERMÍN: 10. – 12. 9. 2021, akce se koná za každého lezitelného počasí. V případě opravdu hnusného počasí bude zvolen náhradní termín (nebo bude akce zrušena).

SRAZ: v pátek 10. 9. 2021 do 19:00 hod. v kempu Srbsko.

DOPRAVA: individuální - auto, vlak, autobus

UBYTOVÁNÍ: kemp Srbsko, ve stanu nebo v autě. Ubytování si účastnici zajišťují a hradí sami.

STRAVA: vlastní zásoby a kulinářské umění, restaurace nedaleko kempu, táborák. Pro předem přihlášené bude zajištěna sobotní společná večeře.

VÝSTROJ A VÝZBROJ:

  • sportovní oblečení a obuv do každého počasí - není špatného počasí, jen špatné oblečení!
  • lezecká výbava - kdo má vlastní, vezme si s sebou, jinak budou k dispozici k zapůjčení úvazky, helmy, lana, jistící prostředky ad.

PROGRAM:


PÁTEK: Sraz všech účastníků v kempu Srbsko (pro ubytování ve vlastních stanech použijte heslo „handicamp“), seznámení s programem, představení lezecké oblasti Český kras, seznámení se, opékání buřtů (nutné vlastní dřevo), volný večer.

SOBOTA: V 9.00h sraz na parkovišti u Koněpruských jeskyní (parkovné 50 Kč/den). Zapůjčení materiálu pro zájemce o testování nového vybavení, zde lezení, slanění, výstup po laně a další lanové aktivity. Metodika pod zkušenými vůdci UIAGM. Návrat ze skal do kempu, posezení v hospůdce, společná večeře, hodnocení dne, v případě zájmu slideshow Sail&Climb Kalymnos.

NEDĚLE: Dopoledne přesun k Černé skále, lezení, nácvik záchrany zraněného - odříznutí z lana, možnost koupání v Berounce. Ukončení a odjezd domů dle dohody.

V případě mokrých skal, vezmi s sebou hodně magnézia a skály vysušíme 🙂 Změna programu vyhrazena.

PŘIHLÁŠKY: Honza Zámečník honza@singingrock.cz

💾 Plakát a pozvánka ke stažení.

Na setkání s vámi se těší SINGING ROCK a spol. 

Další novinky

Felipe Camargo, Tropical Lines

Felipe Camargo, Tropical Lines

Podívej se na tenhle nevšední lezecký film o prvopřelezech v Brazílii. Ve snímku uvidíš pět parádních cest a mezi nimi i Auto Retrato, první 9a+ v Jižní Americe.
Martin Stráník, z boulderů na písek

Martin Stráník, z boulderů na písek

Jestli sleduješ Martina, tak ti určitě neuniklo jeho tažení na českém písku. Vloni toho Martin posekal požehnaně a ani letos nezahálí. Přelezy, které přidal toto jaro, jen potvrzují jeho zápal.