Hledat

100 let SHS JAMES & 97. THT JAMES

143537SINGING ROCK vás zve na oslavu výročí 100 let JAMES v rámci Tradičného horolezeckého týždňe JAMES, který se tento rok uskuteční nejen na Popradském plese v týdnu 9. - 15. srpna 2021. Letos bude toto setkání vyjímečné, uskuteční se ve Vysokých Tatrách na všech chatách JAMES - Chata pri Zelenom plese, Téryho chatě, Zbojnícké chatě, Chatě pod Rysmi a v Horském hotelu Popradské pleso. Na všech chatách se v průběhu týdne budou promítat kvalitní horolezecké filmy, Popradké pleso bude hlavní základnou.

143541 Součástí akce bude už tradičně závod v boulderingu Tatry Boulderblast, i letos pod patronátem Singing Rocku. Nejlepší lezci se tak můžou těšit na hodnotné ceny z naší produkce! Závod se uskuteční v pátek 13. 8., registrace proběhne v pátek čase 8.30-10 hod na terase Popradského plesa, bouldrovat se bude 10-17 hod a v sobotu v 19 hodin budou vyhlášena jména vítězů. Další podrobnosti o závodu se dovíte na stránce události na Facebooku.

143542Letošní program bude opravdu bohatý, hosty THT budou lezecké legendy minulé i současné, mimo jiné Krzystof Wielicky, Josef Rakoncaj, Peter Hámor a mnoho dálších. Detaily hlavního programu, který je od čtvrtka do soboty, najdete na stránkách SHS JAMES.

Tešíme sa na stretnutie na 97. THT JAMES ;-)
SINGING ROCK Tým

Další novinky

Nová lezecká oblast na Hvaru, Chorvatsko

Nová lezecká oblast na Hvaru, Chorvatsko

Klemen Bečan, profesionální lezec, kouč, člen Singing Rock Climbing Teamu, se celý rok aktivně věnuje lezení, trénování, tvorbě nových cest a to vše na cestách v jeho dodávce se svojí manželkou a synem…
Čtyři přelezy na dvou cestách aneb myslet globálně, lézt lokálně

Čtyři přelezy na dvou cestách aneb myslet globálně, lézt lokálně

Náš kolega Lumír Fajkoš (obchodní zástupce pro ČR) si připsal na své lezecké konto dva velice zajímavé přelezy na „domácí“ československé půdě.