Hledat
ALTILISSE
Zábradlí jsou nejpoužívanějším systémem ochrany proti pádu pro vysoce frekventovaná místa. Jsou navržena jako ochranná bariéra a umožňují bezpečný přístup k určitému bodu, chrání uživatele před riziky při práci ve výškách a označují nebezpečné oblasti. Jsou instalována podél střechy nebo kolem průmyslových strojů a umožňují snadný přístup bez použití jakéhokoli osobního ochranného vybavení (OOP) proti pádu z výšky a zajišťují bezpečnost pracovníků při údržbě nebo jiných pracích.

Zábradlí ALTILISSE představuje sofistikovanou řadu produktů, která nabízí širokou škálu možností podle vašich architektonických, technických nebo estetických omezení a preferencí. Jedná se o samonosná zábradlí v nejrůznějších variantách uchycení a zahnutí, v případě potřeby i ve sklopné variantě.

 • Všestrannost
  Lze instalovat na různé druhy střech.
 • Bez poškození střešního pláště
  Instalace bez nutnosti zasahovat do střešního pláště.
 • Kvalitní materiál
  Vyrobeno z hliníku.
 • Skvělý design
  Ergonomické komponenty a povrchová úprava vyhoví i nejnáročnějším požadavkům.
UKÁZKY REALIZACÍ

Video

Ke stažení

katalogový list PDF - 2,7 MB
Aktivity ve výškách jako je horolezectví, jeskyňářství, slaňování, skialpinismus, záchranářské a výškové práce jsou nebezpečné aktivity, při kterých jsou možná zranění i smrt. Před použitím tohoto výrobku je nezbytné:
důkladně pročíst a pochopit návod k použitíseznámit se s možnostmi a omezeními tohoto výrobkuznát odpovídající způsoby jištění a metodiky použití výrobku (případně absolvovat odborné školení)znát a akceptovat riziko spojené s prováděnou činností
V případě neporozumění návodu k použití nebo problému s použitím kontaktujte SINGING ROCK.