Mezinárodní technické sympozium 2019

136036Dovolujeme si Vás pozvat na 5. ročník Mezinárodního technického sympozia, které se tradičně koná v Singing Rock Polygonu pro praktický výcvik práce ve výškách v Kladně ve dnech 20. – 21. 2. 2019.
 
Letošní program pokrývá téma „Technická správa budov“, které je zaměřeno na permanentní záchytné systémy, používání mobilních lešení a plošin, žebříky, OOPP pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou, legislativní rámec BOZP a další. Přehled všech chystaných přednášek a workshopů naleznete v programovém letáku.

Využijte i možnost zaslat svůj dotaz z oblasti BOZP se zaměřením letošního tématu na e-mail dalibor@singingrock.cz, a to i s možností zachování anonymity (uzávěrka pro příjem dotazů je 5. 2. 2019). Odborná komise bude Váš příspěvek fundovaně objasňovat v 1. den sympozia.
 
V rámci sympozia a registračního poplatku je zajištěn simultánní překlad přednášek. Pokud máte zájem se sympozia zúčastnit, vyplňte prosím jednoduchou přihlášku.

Nenechte si ujít jedinečnou příležitost setkání s odborníky a fundovanými specialisty v oboru nejen z ČR, ale i Francie, Polska, Rakouska a dalších. V případě dotazů jsme Vám rádi k dispozici a těšíme se na odborné setkání s Vámi.

SINGING ROCK tým